No attāluma izskatās, ka tas ir vecs koks, kurš lēnām pūst.
Skumji skatīties uz šo lielo koku, kas kādreiz ir bijis dzīvības pilns, bet tagad, rodas jautājums, kā tas ir te nonācis. Ja ielūkosies tuvāk, nākamajos attēlos atklāsies, ka šis koks patiesībā ir ļoti īpašs..
Ķīnā ir sena prakse izgrebt kokos iespaidīgas skulpūras– tā ir cienījama mākslas forma. Gadsimtiem ilgi koka grebšanas meistari ir atdzīvinājuši vecus kokus radot tas par iespaidīgiem mākslas darbiem. Bet līdz šim nav bijis radīts nekas tāds!
Zheng Chunhui ir mākslinieks, kurš ir radījis šo neaprakstāmo mākslas darbu, ko ir grūti aprakstīt ar vārdiem, tev tas vienkārši ir jāredz.
Šī darba nosaukums, apmēram, skan tā: “Gar upi Kuinming festivāla laikā.” Varbūt pirmajā brīdī tas liekas neparasts, bet aplūkojot darbu tuvumā, visā tā godībā, tas patiesībā ir pat ļoti piemērots.
Grebums ir 12 pēdas jeb 3.65 metrus garš, visa koka. garumā un iekļuvis Ginesa rekordos, kā garākais koka grebums pasaulē.
Mākslas darbā ir vairāk nekā 550 individuāli grebtas figūras.
Darbs veidošanā mākslinieks iespaidojās no slavena ķīniešu gleznotāja. Tajā tiek attēlota svētku norise pavasara festivāla laikā.
Bija nepieciešami 4 gadi, lai pabeigtu šo darbu.
Avots: educateinspirechange.org