Šīs rakstura iezīmes padara cilvēku iekšēji neglītu – atbrīvojies no tām nekavējoties!

Cilvēks var būt ārēji ļoti pievilcīgs, bet, ja iekšēji cilvēks ir nepatīkams, tad arī āriene viņu neglābj no atstumtības cilvēku kompānijās.

Cilvēks ir sociāla būtne – ikvienam no mums ir svarīgi tikt pieņemtam un justies ērti starp cilvēkiem, ar kuriem mums nākas saskarties ikdienā vai kādos pasākumos, tāpat ikvienam no mums ir vajadzīgs vismaz viens draugs.

Cilvēku no kompānijas var atstumt dažādu iemeslu dēļ: seksuālās orientācijas, reliģiskās piederības, politisko uzskatu, tautības, ārējā izskata un citu iemeslu dēļ, taču šo iemeslu gadījumā cilvēku atstumj uzreiz; kas varētu būt pie vainas, ja sākumā tevi pieņem kompānijā, bet pēc kāda laika, kad tevi labāk iepazīst, atstumj? Kas varētu būt pie vainas, ja tev nesanāk izveidot noturīgas un tuvas daudzības? Tikai un vienīgi tavas rakstura iezīmes!

1. Egocentrisms

Nevienam nav patīkami komunicēt ar cilvēku, kuram neinteresē nekas cits kā tikai viņš pats. Tāpat arī ar viedokli – šiem cilvēkiem šķiet, ka jebkurš viedoklis, kas atšķiras no viņu pašu viedokļa, ir mazsvarīgs.

2. Ārišķība

Mūsdienās cilvēki liek lielu uzsvaru uz ārišķībām – luksusa mantām un izšķērdīgu dzīvesveidu, bet tam nevajadzētu pārņemt visu viņa dzīvi. Mūsu platuma grādos iekšējā bagātība tomēr tiek augstu vērtēta, un, ja cilvēks koncentrējas tikai uz ārišķībām, tad viņš tiek uzskatīts par seklu cilvēku.

3. Sāncensība

Veselīga sāncensība profesionālajā jomā ir pilnīgi pieņemama, bet tas neattiecas uz draudzību – tur sāncensībai nebūtu jāpastāv! Ja tava draudzene sakrāja naudu kādai sen kārotai precei, tad priecājies kopā ar viņu par pirkumu, nevis norādi uz preces nepilnībām un nesalīdzini ar savu daudz kvalitatīvāko un jaunāko preci.

4. Greizsirdība

Tavi draugi nav tavs īpašums. Ja jūsu kompānijā parādās jauns cilvēks, tad necenties to nomelnot saviem draugiem vai runāt sliktas lietas draugiem aiz muguras šim cilvēkam ar domu, ka viņš novērsīsies no kompānijas – tādā veidā tu panāksi pilnīgi pretēju efektu.

5. Komandēšana

Kompānijā jūs visi esat vienlīdzīgi. Tas, ka tev bieži piekāpjas, ja tu vēlies kopīgi kaut kur doties vai piedalīties kādās aktivitātēs, tas nenozīmē, ka viss vienmēr notiks tā, kā tu vēlies.

6. Negodīgums

Esi pilnībā godīgs pret saviem draugiem – arī tad, ja tu zini, ka patiesība kādreiz nav pati skaistākā. Ja vienreiz tevi pieķers melos, tad atgūt uzticību būs ļoti grūti. Tāpat arī, «nestāsti pekstiņus» par sevi – fantazētājus jebkuram cilvēkam ir grūti paciest.

7. Rupjība

Tas, ka esat tuvi draugi, nenozīmē, ka tu vari dot viņiem rupjas iesaukas. Tāpat arī nekad nestāsti apkaunojošus gadījumus par saviem draugiem publiski pat tad, ja tev tas šķiet smieklīgi – tas var aizvainot!

8. Atkarība

«Nekaries kaklā» saviem draugiem. Katram no mums ir vajadzīgs laiku pavadīt ar otru pusīti, ģimeni, citiem draugiem un kolēģiem, un neapvainojies, ja tev dažreiz atsaka satikšanos.

Tāpat neesi no tiem cilvēkiem, kurš par draugiem atceras tikai tad, kad tev kaut ko vajag vai pazūdi no redzesloka, kad kādam no draugiem vajadzīga tava palīdzība.

9. Negatīvisms

Ja ir noticis kas negatīvs, tad vari un vajag izrunāties ar kādu, bet «negāz» virsū savu ikdienas negatīvismu draugiem. Varbūt tu jutīsi atvieglojumu, bet tu būsi visu to smagumu novēlis uz draugiem. Nevienam nepatīk rūgumpodi!

Avots: lifehack.org

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas