Saeimā ievēlētās partijas izvirzījušas pārstāvjus darbam parlamenta komisijās, kas tiks vēlētas 20.novembrī. Saskaņu Ārlietu komisijā varētu pārstāvēt deputāti Nikolajs Kabanovs un Jānis Tutins, Attīstībai/Par! (AP) – Artis Pabriks un Inese Voika, Zaļo un zemnieku savienību (ZZS) – Uldis Augulis.
Savukārt Jauno Vienotību (JV) Ārlietu komisijā pārstāvēs līdzšinējais šīs komisijas vadītājs Ojārs Ēriks Kalniņš, nacionālo apvienību Visu Latvijai!–Tēvzemei un brīvībai/LNNK (VL–TB/LNNK) – Rihards Kols un Dace Melbārde, KPV LV – Didzis Šmits, Jauno konservatīvo partiju (JKP) – Linda Ozola.
Darbam Nacionālās drošības komisijā Saskaņa virza Valēriju Agešinu, AP – frakcijas priekšsēdētāju Danielu Pavļutu, ZZS – aizejošās valdības Ministru prezidentu Māri Kučinski, JV – Saeimas priekšsēdētāja biedri Inesi Lībiņu-Egneri, kura iepriekšējā sasaukumā vadīja Nacionālās drošības komisiju, VL–TB/LNNK – Saeimas priekšsēdētāju Ināru Mūrnieci, KPV LV – Aldi Gobzemu un JKP – Juris Jurašu.
Darbam Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijā Saskaņa virza Vjačeslavu Dombrovski, Igoru Pimenovu un Ļubovu Švecovu, AP – Mārtiņu Bondaru un Juri Pūci, ZZS – Danu Reiznieci-Ozolu un Janīnu Jalinsku, JV – Edgaru Rinkēviču, VL–TB/LNNK – Ilzi Indriksoni un Aleksandru Kiršteinu, KPV LV – Ramonu Petraviču un Ati Zakatistovu, JKP – Gati Eglīti un Reini Znotiņu.
Juridiskajā komisijā Saskaņa virza Agešinu un Jūliju Stepaņenko, AP – Vitu Andu Tēraudu, ZZS – deputātu Gundaru Daudzi, JV – Lībiņu–Egneri, VL–TB/LNNK – Ritvaru Jansonu, KPV LV – Ralfu Nemiro un Gobzemu, JKP – Jutu Strīķi un Jāni Bordānu.
Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijā Saskaņu varētu pārstāvēt Boriss Cilevičs un Vladimirs Nikonovs, AP – Dace Rukšāne-Ščipčinska, ZZS – Kučinskis, JV – Andrejs Judins, VL–TB/LNNK – Mūrniece, KPV LV – Artuss Kaimiņš un Linda Liepiņa, JKP – Saeimas priekšsēdētājas biedre Dagmāra Beitnere-Le Galla.
Izglītības, kultūras un zinātnes komisijā no Saskaņas tiek virzīts Edgars Kucins, Evija Papule un Ivans Ribakovs, no AP – Marija Golubeva un Ilmārs Dūrītis, ZZS – parlamentārietis Jānis Vucāns, JV – Arvils Ašeradens, VL–TB/LNNK – Raivis Dzintars un Inguna Rībena, KPV LV – Ivars Puga un Iveta Benhena-Bēkena, JKP – Ilga Šuplinska un Anita Muižniece.
Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā no Saskaņas plāno strādāt Jānis Ādamsons un Ivans Klementjevs, AP – parlamentārietis Mārtiņš Staķis, ZZS – Raimonds Bergmanis, JV – šīs komisijas bijušais priekšsēdētājs Ainars Latkovskis, VL–TB/LNNK – Edvīns Šnore, KPV LV – Kaspars Ģirģens un Aldis Blumbergs, JKP – Jurašs un Juris Rancāns.
Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijā Saskaņa virza Sergeju Dolgopolovu, Ingu Goldbergu un Regīnu Ločmeli-Luņovu, AP – Inesi Ikstenu, ZZS – Viktoru Valaini, VL–TB/LNNK – Janīnu Kursīti-Pakuli, KPV LV – Karinu Sprūdi un Ēriku Pucenu, JKP – Tāli Linkaiti un Uldi Budriķi.
Savukārt Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijā no Saskaņas tiek virzīts Artūrs Rubiks, Jānis Urbanovičs un Ivars Zariņš, AP – Pavļuts un Artūrs Toms Plešs, ZZS – Krauze un Dūklavs, JV – Adamovičs, VL–TB/LNNK – Romāns Naudiņš un Jānis Dombrava, KPV LV – Janīna Kursīte un Jānis Vitenbergs, JKP – Krišjānis Feldmans un Sandis Riekstiņš.
Saskaņas pārstāvji Sociālo un darba lietu komisijā, visticamāk, būs Andrejs Klementjevs, Jānis Krišāns un Vitālijs Orlovs, AP – Andris Skride, ZZS – Anda Čakša, JV – Jānis Reirs, VL–TB/LNNK – Edmunds Teirumnieks, KPV LV – Ieva Krapāne, JKP – Normunds Žunna un Evita Zālīte-Grosa.
Pieprasījumu komisijā Saskaņa virza Ādamsonu, Goldbergu, Kucinu un Urbanoviču, AP – Staķi un Pūci, ZZS – Daudzi, JV – Reiru, VL–TB/LNNK – Kolu un Rībenu, KPV LV – Pugu, Liepiņu un Nemiro, JKP – Riekstiņu un Budriķi.
Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijā no Saskaņas varētu strādāt Orlovs un Rubiks, AP – Skride un Dūrītis, ZZS – Vucāns un Jalinska, JV – Latkovskis un Aldis Adamovičs, VL–TB/LNNK – Dzintars un Kursīte-Pakule, KPV LV – Kaimiņš un Petravičs, JKP – Ozola un Žunna.
Publisko izdevumu un revīzijas komisijā no Saskaņas pieteikts Andrejs Klementjevs, Ribakovs, Švecova un Zariņš, AP – Voika un Bondars, ZZS – Augulis un Valainis, JV – Kalniņš, VL–TB/LNNK – Indriksone un Naudiņš, KPV LV – Benhena-Bēkena, Ģirģens un Vitenbergs, JKP – Rancāns, Strīķe un Feldmans.
Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijā Saskaņa virza Kabanovu, Ločmeli-Luņovu, Nikonovu un Papuli, AP – Pabriku un Tomu Plešu, ZZS – Bergmani un Krauzi, JV – Andreju Judinu, VL–TB/LNNK – Jansonu un Melbārdi, KPV LV – Kursīti un Krapāni, JKP – Bordānu, Beitneri-Le Gallu un Zālīti-Grosu.
Darbam Eiropas lietu komisijā Saskaņa virza Cileviču, Dolgopolovu, Pimenovu un Stepaņenko, AP – Tēraudu un Golubevu, ZZS – Reiznieci-Ozolu, JV – Rinkēviču, VL–TB/LNNK – Kiršteinu un Šnori, KPV LV – Blumbergu un Zakatistovu, JKP – Eglīti, Linkaiti un Znotiņu.
Visbeidzot Ilgtspējīgas attīstības komisijā no Saskaņas, visticamāk, strādās Dombrovskis, Ivans Klementjevs, Krišāns, Stepaņenko un Tutins, AP – Ikstena Rukšāne-Ščipčinska, ZZS – Čakša un Jānis Dūklavs, JV – Ašeradens, VL–TB/LNNK – Dombrava un Teirumnieks, KPV LV – Sprūde, Pucens un Šmits, JKP – Šuplinska un Muižniece.
Parlamentā vislielākā frakcija ir partijai Saskaņa – 23 deputāti, Jauno konservatīvo partiju (JKP) un KPV LV pārstāv pa 16 deputātiem, Attīstībai/Par! (AP) un nacionālo apvienību Visu Latvijai!–Tēvzemei un brīvībai/LNNK (VL–TB/LNNK) – pa 13, Zaļo un zemnieku savienību (ZZS) – 11, bet Jauno Vienotību (JV) – astoņi.