Aerodium pēc World Expo 2010 izvērsīs darbību Āzijā

Ņemot vērā SIA Aerodium veiksmīgo Latvijas paviljona darbību izstādē World Expo 2010 Šanhajā un lielo interesi par sadarbību no dažādām Ķīnas pilsētām un uzņēmējiem, pēc izstādes beigām uzņēmums plāno atvērt Šanhajā biroju ar mērķi izvērst darbību Ķīnā un Āzijā, biznesa portālu Nozare.lv informēja Aerodium valdes priekšsēdētājs Ivars Beitāns.

Beitāns stāsta, ka Aerodium ir radījis biznesa struktūru, kuras mērķis ir attīstīt uzņēmuma darbību Āzijā. Šī struktūra varētu kļūt par atbalsta punktu arī citiem Latvijas uzņēmumiem, kas plāno uzsākt Ķīnas un Āzijas tirgu apgūšanu.

Kopš Latvijas paviljona atvēršanas World Expo 2010 Aerodium ir saņēmis priekšlikumus no dažādām Ķīnas pilsētām sadarboties gan vertikālā vēja tuneļu jomā, gan Latvijas preču eksportā uz Ķīnu. Eiropas valstis ir īpaši pievilcīgas Ķīnā, un viss eiropeiskais ir pieprasīts dažādās dzīves jomās, teic Beitāns.

Aerodium pārstāvji jau ir tikušies gan ar Sony music, gan dažādu pilsētu vadību un ietekmīgiem uzņēmējiem, kuri izrādījuši nopietnu interesi par turpmāko sadarbību.

Kā ziņots, šī gada 26.maijā tika atklāts Latvijas paviljons World Expo izstādē Šanhajā.

Latvijas dalība izstādē World Expo 2010 izmaksās 2 550 000 latu, liecina SIA Aerodium sagatavotā izdevumu tāme.

World Expo ir pasaulē nozīmīgākā starptautiskā izstāde, kas vērsta uz valstu tēla veidošanu un popularizēšanu. World Expo 2010 norisinās Šanhajā no 2010.gada 1.maija līdz oktobra beigām.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas