Atklājusies jurista Mārtiņa Kvēpa kārtējā afēra; šoreiz apdraudēta VTO

Latvijā bēdīgi slavenais jurists Mārtiņš Kvēps, uzdodoties par Ventspils tirdzniecības ostas (VTO) pārstāvi, jau trešo reizi mēģina pretlikumīgi pārņemt varu kādā no Ventspils uzņēmumiem.

Kvēpa rīcība uzskatāma par turpinājumu pēdējā laikā uzsāktajai kampaņai pret likumīgajiem Ventspils tranzītbiznesa akcionāriem – Beleggingsmaatschappij Geit B.V. (turpmāk Geit B.V.) u.c. Arī šoreiz pieredzes bagātais dokumentu viltotājs ar spēkā neesošas un nederīgas pilnvaras palīdzību, izcēlies ar kriminālas rīcības cienīgu šovu – pretlikumīgi izņēmis no Uzņēmuma reģistra (UR) iesniegumu par izmaiņu reģistrāciju Ventspils uzņēmumā VTO, paziņojuši Ventspils tranzītbziensa uzņēmumu akcionāri.

Šonedēļ notika VTO akcionāru sapulce, kurā 100% no uzņēmuma akcionāriem pārstāvēja oficiālas pilnvarotās personas: Daimārs Škutāns un Diāna Jukna. Akcionāri nolēma daļēji atlaist VTO veco padomi un ievēlēt jaunu. Tāpat tika nolemts iecelt pagaidu valdi. Cita starpā akcionāri arī lēma atsaukt visas bijušās pilnvaras (ieskaitot Mārtiņa Kvēpa pilnvaras) VTO.

Pirmdienas pēcpusdienā šīs izmaiņas tika iesniegtas Uzņēmumu reģistrā (UR).

Dodoties uz UR trešdien no rīta, tika konstatēs, ka iesniegums par izmaiņu reģistrāciju jau ir izņemts, un to, uz spēkā neesošas pilnvaras pamata, paveicis Martiņš Kvēps. Turklāt paši UR pārstāvji norādīja, ka pēc iekšējās kārtības noteikumiem nemaz neesot iespējams izņemt dokumentus, kas jau ir iesniegti izmaiņu reģistrācijai – vēl jo vairāk personai, kas vairs nav uzņēmuma pilnvarotais pārstāvis. Neskatoties uz to, mistiskā veidā M.Kvēpam tas ir izdevies.

Izskatās, ka M. Kvēps vistuvākajā laikā atkal grasās rīkot kādu viltotu „akcionāru sapulci”, līdzīgi kā tas notika Kālija Parka un Ventbunkers gadījumā. „Kā tas ir iespējams, ka persona, kuras reputācija ir vairāk nekā apšaubāma un saistīta ar daudzām skandalozām afērām, un kurai nav vairs nekāda sakara ar uzņēmumu, var turpināt uzdoties par VTO pārstāvi. Akcionāri jau sen ir zaudējuši uzticību šim cilvēkam, tomēr, viņš atkal un atkal, izmantojot viltotus dokumentus un Latvijas likumdošanas nepilnības, spēj nodarīt milzīgu kaitējumu Ventspils uzņēmumiem,” neizpratnē ir Geit B.V. direktors Rūdolfs Meroni (Rudolf Meroni).

Jaunievēlētais VTO pagaidu valdes loceklis Aivars Gobiņš aicina Uzņēmumu reģistru rūpīgi izskatīt iesniegtos dokumentus, lai nepieļautu likuma pārkāpumus un klaju VTO akcionāru tiesību pārkāpšanu.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas