Brīvdienas būs siltas, jaunnedēļ kļūs nedaudz vēsāks

Darba nedēļas izskaņā vietām gaidāms lietus, tomēr laiks joprojām būs silts, turpretī jaunnedēļ laiks kļūs nedaudz vēsāks. 

Piektdien, 10.jūnijā, laiks būs mākoņains, tikai austrumos starp mākoņiem izlauzīsies kāds saules stars. No rīta un dienā daudzviet līs, vietām stipri, valsts centrālajos un austrumu rajonos gaidāms negaiss. Vējš būs lēns, līdz ar to naktī un no rīta vietām var veidoties migla, kā arī dūmaka, tikai negaisa laikā vējš var būt brāzmains. Naktī termometra stabiņš nenoslīdēs zemāk par +11 grādu atzīmi, bet diena atkal būs silta, gaisa temperatūra sasniegs +20…+25 grādiem, Latgalē būs tveicīgāks, tur līdz +28 grādiem, turpretī piekrastē un Kurzemē temperatūra būs par pāris grādiem zemāka.

Arī brīvdienās vietām gaidāms lietus, tomēr laiks joprojām būs silts.

Sestdien galvenokārt Latgalē un Zemgalē ir gaidāms īslaicīgs lietus, iespējams arī pērkons. Turpretī svētdien nokrišņi gaidāmi vien dažviet. Vējš būs lēns, dažviet veidosies migla un dūmaka. Naktīs gaiss atdzisīs līdz +11…+15 grādiem, dienās temperatūra būs +14°…+23 grādu robežās, vēsākam laikam joprojām saglabājoties piekrastē.

Pēc šī brīža prognozēm jaunnedēļ laiks kļūs nedaudz vēsāks, dienās gaisa temperatūrai vairs nepārsniedzot +22 grādus, tomēr naktis būs siltas, termometra stabiņš nenoslīdēs zemāk par +10 grādu atzīmi.  Atsevišķās dienās laiks būs lielākoties saulains un sauss, bet gaidāmas arī lietainākas dienas ar pērkona negaisu.

Laikam kļūstot siltākam, arī ūdenstilpēs ūdens temperatūra paaugstinās. Ūdens temperatūra upēs, kā arī ezeros un ūdenskrātuvēs ir  +13…+20 grādi. Baltijas jūras un Rīgas līča austrumu un dienvidu piekrastē +13…+19 grādi, bet Rīgas līča rietumu piekrastē ūdens ir vēsāks, tur  +10…+11 grādu, informē Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas dienests.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas