Decembrī Tokijā notiks Latvijas dienas

Latvijas vēstniecība Japānā un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra no 7. līdz 19.decembrim Tokijā, Roppongi Hills kompleksā par godu Latvijas un Japānas draudzības 100.gadadienai rīkos Latvijas dienas, vēsta Latvijas Ārlietu ministrija.

Pasākuma norises laikā ikkatram Japānas galvaspilsētas iedzīvotājam un viesim līdz ar Ziemassvētku tradīcijām būs iespējas uzzināt par Latvijas kultūru un mūsdienu sasniegumiem.

11. un 12.decembrī plānoti tiešsaistes koncerti ar Latvijas un Japānas mākslinieku dalību. To vidū būs Maestro Raimonds Pauls un dziedātāja Tokiko Kato, kura izpildīs Japānā populārās dziesmas Dāvāja Māriņa versiju japāņu valodā, NHK Tokijas bērnu koris, koklētāju ansamblis Balti, koris Dzintars, grupa The Sound Poets un citi.

Latvijas dienu apmeklētāji varēs piedalīties ēdienu gatavošanas meistarklasēs, ko vadīs pavārs Mārtiņš Sirmais; tiešsaistē aprunāties ar Tokijas Olimpisko zelta medaļu 3X3 basketbolā ieguvējiem Agni Čavaru, Edgaru Krūmiņu, Kārli Lasmani un Nauri Miezi; uzzināt par inovatīviem risinājumiem un precēm, ko Japānas tirgū piedāvā Latvijas uzņēmumi, kā arī iepirkties stilizētā Ziemassvētku tirdziņā.

Latvijas dienās Tokijā notiks arī tiešsaistes biznesa forums un tūrisma vebināri. Paredzēta arī īpaša programma ar Latvijā veidotu animācijas filmu skatīšanos un rokdarbu nodarbībām ir paredzēta arī bērniem.

Roppongi Hills komplekss ir viena no prestižākajām Tokijas brīvā laika pavadīšanas vietām, kur ar apmeklētāju plūsma pārsniedz 100 000 cilvēku dienā. Šāda mēroga Latvijas pasākums Japānā tiek organizēts pirmo reizi.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas