Mārtiņa Krieķa slēptās sarunas jeb visi ir lo*i

Mārtiņš Krieķis

 «[Olainfarm] padomē vajag trīs cilvēkus, ko pilnībā kontrolējat» un «es kā cilvēks bez jebkādas ētikas varu jums šajā lietā palīdzēt» – šie un citi jurista Mārtiņa Krieķa izteikumi dzirdami mājaslapā zolotie-sjostri.com publiskotajās sarunās, kurās klausāms, kā viņš sarunājas ar «Olainfarm mantinieču karos» iesaistītajiem.

Sarunās dzirdams, kā Krieķis krievu valodā «bīda biznesu» ar mantiniecēm Irinu Maliginu, Niku Saveļjevu un viņas vīru Sergeju Saveļjevu, uzsverot, ka «nav jautājumu, ko nevarētu atrisināt ar naudu». Sarunās uzpeld padomi, kā apiet nodokļu maksāšanu un izvairīties no nokļūšanas Finanšu un kapitāla tirgus komisijas uzmanības lokā. Tāpat  Krieķa kolēģi, kā dzirdams sarunu ierakstos, bez kautrēšanās tiek nosaukti par lohiem.

Jāuzsver, ka šie sarunas ieraksti, kā liecina BNN rīcībā esošā informācija, jau 2018.gada beigās ir nodoti Valsts policijas un Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja rīcībā.

BNN jau rakstīja, ka Krieķis un viņa darba biedrs un pašreizējā ekonomikas ministra Ralfa Nemiro padomnieks Pāvels Rebenoks, izmantojot mantinieču strīdus, iespējams, izstrādājuši shēmu, lai paši tiktu pie lielākā kumosa no īpašumu dalīšanas.

Vēl par šo tematu: BNN pēta | Aizdomas, ka par spīti saistībām ar smagiem noziegumiem Rebenoks un Krieķis plāno atgriezties Olainfarm valdē

Saistītie raksti

1 komentārs

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas