Krievijā ierobežos veikalos nopērkamās pārtikas apjomu

Krievijai saskaroties ar virkni ārvalstu sankciju un uzņēmumu atteikšanos sadarboties ar Ukrainas karā iesaistīto valsti, pārtikas mazumtirgotāji turpmāk ierobežos pirmās nepieciešamības pārtikas produktu iegādes apjomu.

Kā vēsta franču ziņu aģentūra AFP un ziņu portāls Business Standard, svētdien, 6.martā, Krievijas valdība paziņojusi, ka veikaliem valstī būs pienākums ierobežot pirmās nepieciešamības pārtikas tirgošanu vienam cilvēkam, lai vērstos pret pārtikas cenu spekulācijām melnajā tirgū.

Lasiet arī: Ukraina pēc 11.kara nakts: Nogalināts pilsētas mērs, ieņemtas pilsētas, Krievija sola civiliedzīvotāju koridorus

Kā norādījusi Krievijas Rūpniecības un tirdzniecības ministrija, vadošās mazumtirdzniecības ķēdes varētu ierobežot «sociāli svarīgu preču» noietu un ieviest šādu preču cenu griestus. Pēc ministrijas pārstāvju paustā, vairākos valsts reģionos ir novērota pārtikas produktu iepirkšana tādā apjomā, kas pārsniedz privātam patēriņam nepieciešamo. Ministrija gan nav nosaukusi konkrētas preces, kuru noiets būs jāierobežo.

Krievijas valsts ziņu aģentūra TASS paziņojusi, ka daļa mazumtirgotāju piekrituši noteikt uzcenojuma griestus virknei pārtikas produktu, ieskaitot piena produktus, maizi un cukuru, piecu procentu apmērā, vēsta AFP un Business Standard.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas