Latvijas uzņēmums Dižozols Investments īsteno vienu no lielākajiem investīciju piesaistes projektiem Baltijā

Latvijas uzņēmums Dižozols Investments īstenojis vienu no lielākajiem investīciju piesaistes projektiem Baltijā, ar pūļa finansējuma piesaistes platformas Crowdestor starpniecību piesaistot investīcijas 2,77 miljonu eiro apmērā no vairāk kā 3 500 investoriem, paziņojis uzņēmums.

Finalizētais investīciju projekts ir viens no ievērojamākiem pūļa finansējuma projektiem Baltijas līmenī, piesaistot starptautiskas investīcijas mežu nozarei Latvijā.

Finansējums piesaistīts ar pūļa finansējuma platformu Crowdestor, apvienojot vairāk nekā 3 500 investorus no 69 valstīm, tostarp Vācijas, Šveices, Japānas un citām.

Kopējā noslēguma darījuma summa sasniedza 3,46 miljonus eiro, no kuriem investīciju pamatsummu veidoja 2,77 miljonus eiro, savukārt aizdevēju peļņa kopumā ir 690 000 eiro.

Piesaistītā finansējuma mērķis bija iegādāties meža īpašumus, lai izveidotu meža fondu, norāda uzņēmumā.

«Ar piesaistīto finansējumu esam veiksmīgi izveidojuši meža fondu. Sadarbībā ar SIA Dižozols, izmantojot tā izstrādāto koksnes realizācijas un loģistikas tehnoloģiju, esam īstenojuši meža apsaimniekošanas plānu, kas ietver mežistrādi, augsnes sagatavošanu, koku stādīšanu un jaunaudžu kopšanu, ar mērķi – būtiski palielināt meža īpašuma vērtību,» norāda SIA Dižozols Investments vadītājs Guntars Galvanovskis.

Uzņēmēji atzīmē, ka meža nozare ir viena no būtiskākajām tautsaimniecības nozarēm Latvijā, sniedzot vērā ņemamu ieguldījumu kā valsts iekšējās ekonomikas attīstībā, tā arī ārējās tirdzniecības izaugsmē. Kā norāda Crowdestor dibinātājs un valdes priekšsēdētājs Jānis Timma, konkrētais darījums ir devis apstiprinājumu investoru acīs arī turpmāk ieguldīt šāda tipa projektos, kas paredzēti meža nozares attīstībai Latvijā.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas