Londona aicina izmantot armiju benzīntanku sargāšanai no pirkšanas trakuma

Lielbritānijai saskaroties ar sevišķi paaugstinātu degvielas patēriņu, Londonas mērs Sadiks Khans (Sadiq Khan) aicinājis valdību galvaspilsētā iespējami ātri izvietot armiju, lai militāriem šoferiem uzdotu vadīt degvielas transportu, vēsta britu ziņu portāls The Guardian.

Pirmdien, 27.septembrī, intervijā raidstacijai Times Radio, Khans sacījis, ka situācija Londonā nesot laba – atsevišķām degvielas uzpildes stacijām izsīkušas degvielas rezerves un pie tām, kurām degviela vēl ir, izveidojušās garas rindas.

Lasiet arī: BNN PĒTA | Lietuviešu viesstrādnieki atgriežas vēl nebijušā skaitā. Kādēļ tieši pandēmijas laikā?

«Ja jūs ar viņiem parunājat, viens no iemesliem, kādēļ cilvēki iepērk degvielas krājumus, ir, ka viņi netic valdības teiktajam, ka [valstī] nav degvielas deficīta,» norādījis Londonas mērs.

Britu valdība tiešām apspriedusi iespēju nosūtīt militārpersonas sēsties pie degvielas piegādes automāšīnu stūres, tomēr pagaidām nolemts to nedarīt, vēsta Lielbritānijas sabiedriskais medijs BBC. Risinājums, pie kā valdība nonākusi, ir uz laiku apturēt konkurences likuma darbību, lai naftas pārstrādes uzņēmumi varētu strauji un pastiprināti apgādāt britu degvielas uzpildes stacijas ar degvielu, piemēram, savstarpēji saskaņojot, kurās valsts daļās degvielas visvairāk trūkst, ziņo BBC.

Saistītie raksti

1 komentārs

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas