Maestro Raimondam Paulam šodien 86 gadu jubileja

12.janvārī plkst. 19.00 Dzintaru koncertzālē ar krāšņu koncertprogrammu tiks atzīmēta Maestro Raimonda Paula 86.jubileja.

Koncertā uz skatuves kāps mūziķi, ar kuriem Raimondam Paulam izveidojušās īpašas muzikālas draudzības vairāku gadu garumā. Līdzās Maestro pie klavierēm uzstāsies lieliskais soprāns, spēcīgās balss īpašniece Dināra Rudāne un fenomenāli talantīgais dziedātājs, skatuves tīrradnis Daumants Kalniņš, kā arī vokālā grupa Framest, ar kuru Maestro īstenojis daudzas koncertprogrammas un pirmatskaņojis jaunus skaņdarbus.

Dziedātājus pavadīs vienmēr uzticamais Raimonda Paula skatuves partneris – Latvijas Radio bigbends, kura patrons ir pats Maestro.

Koncertā skanēs izvērstā un sarežģītā džezroka kompozīcija Spēļu nakts Duntes krogā, Paula instrumentālās mūzikas šedevri no svītām Dienvidu akvareļi, Iespaidi un Kalnu skices un dziesmas ar Imanta Ziedoņa vārdiem, kā emocionāli ietilpīgā Cher ami, dramatiski piesātinātā Sit mani Prustā, dziesmas ar progresīvā roka pieskaņu Lapsenes nāve, Dod zvaigzni, lirikas pērle Mans bērns, saviļņojošā balāde Nenes zvaigznes istabā un citas Paula kompozīcijas no dažādiem daiļrades periodiem.

Tās bigbendam aranžējis leģendārais 20.gadsimta latviešu džeza mūziķis Gunārs Rozenbergs un Kārlis Vanags, kurš allaž spējis ietērpt Maestro īpašo rokrakstu kopā ar džeza mūzikas skanējumu.

Biļetes uz festivāla koncertiem pieejamas Biļešu paradīzes tirdzniecības vietās un internetā www.bilesuparadize.lv.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas