Maxima brīdina par viltus loteriju uzņēmuma 20 gadu jubilejas vārdā

Fiksēti vairāki gadījumi, kuros iedzīvotājiem Facebook apmeklējuma laikā parādās aicinājums piedalīties loterijā un pēc Facebook apmeklējuma interneta pārlūkprogrammas un Windows operētājsistēmas ziņojumu panelī parādās aicinājums saņemt it kā Maxima vārdā laimētu balvu, informē Maxima Latvija.

Uzklikšķinot uz šīs saites, lietotājs tiek aizvests uz jaunu lapu. Krāpniecisko paziņojumu vizuālais izskats maldina par Maxima 20 gadu jubileju, un tā ir krāpnieciska aktivitāte ar mērķi iegūt lietotāju naudu par dāvanas saņemšanu.

Maxima nav saistīta ar šo viltus loteriju un aicina nekādā gadījumā neapstiprināt balvas saņemšanu.

Maxima Latvija jau ir reaģējusi un nosūtījusi pieprasījumu bloķēt krāpniecisko saturu, kā arī plāno vērsties Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcijā CERT.

Maxima vēlreiz atgādina, ka, redzot šādus un līdzīgus ziņojumus, tie ir rūpīgi jāizvērtē – jāidentificē ziņojuma sūtītājs, ziņojuma saturs, interneta adrese, uz kuru ved ziņojums, kā arī jāizvērtē pieprasītais informācijas apjoms, kas tiek prasīts. Maxima ziņas tiek sūtītas tikai klientiem, kas to atļāvuši savā PALDIES kartes profilā, kā arī to nosūtītājs vienmēr būs Maxima vai PALDIES. Turklāt saistītās saites vienmēr vedīs uz uzticamu avotu – www.maxima.lv vai citu ar veikalu saistītu avotu.

Klientiem nekad nav jāpiesakās trešo pušu pakalpojumiem, jāmaksā par papildu pakalpojumu abonēšanu vai balvu piegādi, norāda uzņēmumā.

Ja esat saņēmuši Maxima īsziņu, e-pastu vai izlecošu ziņojumu interneta pārlūkprogrammā, kura uzticamība rada bažas, uzņēmums aicina pārliecināties par informācijas precizitāti www.maxima.lv vai arī rakstīt veikalam sociālajos medijos, uz e-pastu info@maxima.lv vai zvanīt uz informatīvo tālruni 80002020.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas