No septembra Rīgā četrus autobusa maršrutus aizstās trolejbusi

Rīgā no 1. septembra četri autobusu maršruti tiks aizstāti ar trolejbusu maršrutiem, kā arī mainīsies to numerācija, informē uzņēmums Rīgas satiksme.

Kā uzsver uzņēmums, būtiskas izmaiņas maršrutos netiks veiktas, taču trīs maršrutiem tiek pārcelts galapunkts. Turpmāk tas būs pie Centrāltirgus Gogoļa ielā.

1.autobusa maršruta vietā kursēs 31.trolejbusa maršruts Centrāltirgus – Berģuciems.

31.trolejbusam galapunkts no 1.septembra tiks pārcelts pie Centrāltirgus Gogoļa ielā, savukārt pārējā maršrutā būtiskas izmaiņas netiks veiktas. Darba dienās papildus tiks nodrošināti 10 reisi, bet brīvdienās 13, kā arī tiks mainīts kustību saraksts.

5.autobusa maršruta vietā kursēs 35.trolejbusa maršruts Centrāltirgus – Mežciems.

35.trolejbusam galapunkts no 1.septembra tiks arī pārcelts pie Centrāltirgus Gogoļa ielā, savukārt pārējā maršrutā būtiskas izmaiņas netiks veiktas. Darba dienās papildus tiks nodrošināti 23 reisi, kā arī tiks mainīts kustību saraksts.

14.autobusa maršruta vietā kursēs 34.trolejbusa maršruts Centrāltirgus – Zvēraudzētava.

34.trolejbusam galapunkts no 1.septembra tiks pārcelts pie Centrāltirgus Gogoļa ielā, savukārt pārējā maršrutā būtiskas izmaiņas netiks veiktas.

59.autobusa maršruta vietā tiks atjaunots 20.trolejbusa maršruts Latvijas Universitāte – Televīzijas centrs.

Rīgas Satiksme arī informē, ka pasažieri līdz izmaiņu ieviešanai reģistrētās viena maršruta mēneša biļetes var izmantot jaunajos trolejbusu maršrutos līdz mēneša biļetes derīguma termiņa beigām bez brauciena reģistrācijas.

Vēl no 1.septembra, uz Brasas tilta remonta darbu laiku izveidotājā 11T autobusa maršrutā” elektroniskā norēķinu sistēma tiks iestatīta kā autobusam, tāpēc turpmāk 11T autobusu maršrutā – Stacijas laukums – Mežaparks varēs piereģistrēt viena maršruta mēneša biļetes, kas paredzētas autobusam.

Savukārt pasažieri, kuri līdz 1.septembrim piereģistrējuši vienam tramvaja maršrutam paredzētās biļetes, var tās izmantot līdz to termiņa beigām bez brauciena reģistrācijas.

Tāpat no 1. septembra 11T.autobusa maršrutā darba dienās tiks palielināts reisu skaits, papildus jau esošajam tiks nodrošināti 38 reisi.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas