Olainfarm akcijas izslēgs no biržas

Zāļu ražotājas AS Olainfarm akcijas pirmdien, 10.janvārī, tiek izslēgtas no biržas Baltijas Oficiālā saraksta, teikts biržas Nasdaq Riga paziņojumā.

Olainfarm akciju pēdējā tirdzniecības diena bija 2021.gada 30.decembris.

Olainfarm akcionāri 2021.gada 14.oktobra ārkārtas sapulcē nolēma izslēgt uzņēmuma akcijas no regulētā tirgus.

Veselības uzņēmumu grupas Repharm mātesuzņēmums AS AB City izteica Olainfarm akciju atpirkšanas obligāto piedāvājumu un arī akciju atpirkšanas galīgo piedāvājumu, tiešā un netiešā kontrolē iegūstot 100% no Olainfarm balsstiesīgo akciju skaita.

Olainfarm koncerna apgrozījums 2020.gadā bija 122,157 miljoni eiro, kas ir par 11% mazāk nekā 2019.gadā, savukārt koncerna peļņa samazinājās 2,3 reizes un bija 9,478 miljoni eiro. Olainfarm nodarbojas ar gatavo zāļu formu, farmaceitisko preparātu un uztura bagātinātāju, kā arī ar ķīmisko vielu un aktīvo farmaceitisko ingredientu ražošanu.

Lasiet arī: Advokāts: Maligina mantiniecēm līdz šim nav bijušas tiesības rīkoties ar mantu un akcijām atsevišķi

Savukārt Repharm grupā ir Mēness aptieku tīkla īpašniece AS Sentor farm aptiekas, zāļu vairumtirgotājs AS Recipe Plus, augu valsts ārstniecisko līdzekļu ražotājs AS Rīgas farmaceitiskā fabrika, ambulatorās aprūpes iestāžu tīkls AS Veselības centru apvienība (VCA) un SIA Centrālā laboratorija.

Repharm patiesie labuma guvēji, pēc Firmas.lv datiem, ir vairākas Latvijas privātpersonas – Roberts Tavjevs, Jānis Oskerko, Mihails Lurje, Aleksandrs Livšics, Andrejs Leibovičs, Sergejs Korņijenko, Josifs Apts un Jeļena Ņikitina.

2020.gadā Repharm strādāja ar 314 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 10,9% vairāk nekā 2019.gadā, bet Repharm peļņa bija 11,39 miljoni eiro.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas