Positivus šogad atgriežas ar jaunu programmu jaunā vietā. Kas gaidāms?

Pēc divu gadu pārtraukuma, 15. un 16.jūlijā norisināsies mūzikas festivāls Positivus. Šogad festivāls  norisināsies Lucavsalā, un divu dienu garumā būs baudāma nebijusi un krāšņa mūzikas programma, kino klasika un aizraujošas aktivitātes koncertu starplaikos.

Šogad festivālā uzstāsies tādi pasaules līmeņa mākslinieki kā A$AP Rocky, Megan Thee Stallion, Jamie xx, The Avalanches (DJ Set), Caribou, Asaf Avidan, Yves Tumor, Thundercat, Bas, kā arī pašmāju mūzikas zvaigznes ansis, Eirovīzijas sensācija Citi Zēni, Arturs Skutelis, rolands če un daudzi citi.

Uz festivāla galvenās skatuves uzstāsies piektdien, 15.jūlijā, uzstāsies tādas zvaigznes kā SoFaygo, Caribou, Meghan Thee Stallion, kā arī pirmās festivāla dienas vakaru noslēgs Jamie xx.

Savukārt sestdien Positivus galveno skatuvi satricinās tādi mūziķi kā Bas, pašmāju reperis ansis, Thundercat. Festivālu noslēgs pasaulslavenais amerikāņu reperis A$AP Rocky, kura uzstāšanos Positivus fani gaida jau kopš 2020.gada.

Positivus festivāla teritorija savas durvis apmeklētājiem vērs no piektdienas, 15.jūlija, plkst. 12.00 līdz plkst. 02.00, un no sestdienas, 16.jūlija, plkst. 12.00 līdz 02.00.

Festivāla norise Rīgā nesīs ne tikai fantastisku mūziku un dažādas aktivitātes, bet arī satiksmes ierobežojumus Lucavsalas apkārtnē.

Rīgas dome informē, ka no ceturtdienas, 14. jūlija, plkst. 17.00 līdz svētdienas, 17. jūlija, plkst. 3.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Lucavsalas publiskajā autostāvvietā un Lucavsalas ielas posmā no Mūkusalas ielas satiksmes rotācijas apļa līdz Laivu ielai.

Papildus šajā laikā tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Lucavsalas ielā, Laivu ielā (Lucavsalā), posmā aiz tirdzniecības centra K Senukai transportlīdzekļu stāvlaukuma, kā arī ceļā uz mazdārziņu teritoriju, pretī tirdzniecības centra K Senukai transportlīdzekļu stāvlaukumam.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas