Rīgā uzstāsies labākie Eiropas ielu futbola pārstāvji

Latvija sākusi absolūti jauno ielu futbola projektu jeb 3 pret 3 futbola Eiropas līgu Ghetto Football Euro League 2022. Eirolīgas fināls notiks jau šo trešdien 8.jūnijā Rīgā, Grīziņkalna sportā kompleksā plkst. 18.00, kur satiksies turnīru uzvarētāji, spēcīgākie ielu futbolisti Eiropā vīriešu un sieviešu grupās, informē portāls balticevents.info.

Kvalifikācijas posmi jau notika Romā, Džakovo (Horvātijā), Budapeštā, Prāgā, Briselē, Amsterdamā, Kopenhāgenā, Berlīnē, Varšavā un Viļņā.

Rīgā Eirolīgas fināla ietvaros uzstāsies labākas komandas no Horvātijas, Itālijas, Ungārijas, Beļģijas, Norvēģijas, Vācijas, Dānijas, Vācijas, Polijas, Čehijas, Lietuvas un Nīderlandes. Latviju finālā pārstāvēs 6 spēcīgākas komandas no daudzām pilsētām: 4F Strike, Varakļāni, TGK, Baldezhniki, Amatieri un Snowkids.

Turnīra ietvaros arī piedalīsies Eiropas vadošie futbola digitālā satura veidotāji (influenceri un blogeri) ar kopējo auditoriju vairāk nekā 15 miljonu sekotāju sociālos tīklos. Kopējais Eirolīgas balvu fonds ir 10 000 eiro, ziņo organizatori.

Ieja uz Eirolīgas finālu 8.jūnijā ir bez maksas. Plašāka informācija par projektu ir pieejama oficiālā Eirolīgas mājaslapā www.ghettofootball.net.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas