Rīgas apgabaltiesa vēlreiz apstiprināja pagaidu pasākumus Ventbunkers strīdā pret Berķa / Stepanova grupējumu

Rīgas apgabaltiesa noteikusi pagaidu pasākumus pret AS  Ventbunkers viltus akcionāriem Steropes Limited un Gyges Limited, kuri Berķa/Stepanova grupējuma uzdevumā vēlas pārņemt varu uzņēmumā.

Rīgas apgabaltiesas tiesnesim Freimanim lietas izskatīšanā tiesā 2010. gada 8. aprīlī bija jāizlemj, vai pagaidu pasākumi, kas iepriekš tika ieviesti pret Steropes Limited un Gyges Limited ir vai nav jāatceļ. Šī procedūra ir cieši saistīta ar notiekošo cīņu par kontroli pār Ventspils tranzīta uzņēmumu AS Ventbunkers.

Pagaidu pasākumus pret Steropes Limited un Gyges Limited noteica Rīga apgabala tiesa, jo abas šīs kompānijas sevi nepatiesi un pretlikumīgi uzdeva par AS Ventbunkers akcionāriem.

Tiesnesis Freimanis savu lēmumu paziņoja šodien 12 aprīlī, vēlreiz apstiprinot būtiskāko daļu no iepriekš noteiktajiem pagaidu pasākumiem pret Sterpoes Limited un Gyges Limited. Līdz ar to šie divi uzņēmumi nevar vairs piedalīties AS Ventbunkers akcionāru sapulcēs, jo tie nav un nekad nav bijuši AS Ventbunkers akcionāri. Tāpat Sterpoes Limited un Gyges Limited nevar izmantot arī jebkādas citas tiesības, kas pienākas tikai likumīgajiem akcionāriem. Sīkākas lēmuma detaļas tiks paziņotas tuvāko dienu laikā.

Šis lēmums atkal nostiprinājis likumīgās un reģistrētas Ventbunkers valdes pozīcijas ar Jāni un Alvi Hāzi, Mihailu Dementjevu un Franz Harrand. Vienlaikus šis lēmums nodrošinājis, ka Steropes un Gyges ir faktiski neiespējami atkal falsificēt AS Ventbunkers akcionāru sapulces protokolu, kā tas tika izdarīts 2009. gada 18 decembrī, sadarbībā ar Mārtiņu Kvēpu, Olafu Berķi un Oļegu Stepanovu. 2009. decembrī šis grupējums neveiksmīgi mēģināja sagrābt kontroli pār AS Ventbunkers. Pagaidām Berķa / Stepanova grupējums ar apsargiem un ieročiem turpina nelikumīgi okupēt bijušo AS Ventbunkers galveno biroju, kas atrodas Sanatorijas iela Ventspilī. Šī gada martā, pēc policijas iejaukšanās, šie bruņotie apsargi tika padzīti no AS Ventbunkers īpašuma. Tomēr šie apsargi atkal nelikumīgi ieņēma ēku vienu dienu vēlāk.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas