Saeima pārapstiprina ārkārtējās situācijas pagarināšanu

Saeima otrdien, 11.janvārī, apstiprinājusi valdības veiktās izmaiņas rīkojumā par ārkārtējās situācijas izsludināšanu, kas tostarp paredz visā valsts teritorijā izsludināto ārkārtējo situāciju pagarināt līdz 28.februārim, norāda Saeimas Preses dienests.

Ārkārtējā situācija izsludināta ar mērķi apturēt straujo Covid-19 infekcijas izplatību un veselības nozares pārslodzi, kā arī mazināt novēršamo mirstību, vienlaikus nodrošinot svarīgu valsts funkciju un pakalpojumu nepārtrauktību.

Apstiprināti arī citi valdības veiktie grozījumi rīkojumā. Tostarp precizēta kārtība, kādā pirmsskolas izglītojamie, kā arī

skolēni virs 12 gadu vecuma, kuriem nav vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta, varēs piedalīties sporta nodarbībās iekštelpās.

Lasiet arī: Deltakrons? Kipra vēsta par kovida variantu maisījuma atklāšanu

Grozījumi arī paredz, ka par valsts budžeta līdzekļiem var organizēt ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas klientu, tai skaitā klientu ar pabeigtu primāro vakcināciju vai balstvakcināciju, vai pārslimošanas sertifikātu, testēšanu ar Covid-19 rutīnas skrīninga testu.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas