Spotify klausītāju skaits sasniedz 356 miljonus

Pasaulē populārākā mūzikas straumēšanas lietotne Spotify gada laikā palielinājusi aktīvo ikmēneša lietotāju skaitu par 24%, sasniedzot 356 miljonus, vēsta kanādiešu-britu ziņu aģentūra Reuters.

Trešdien, 28.aprīlī, klajā laisti Luksemburgā reģistrētā un Ņujorkas fondu biržā kotētā interneta tehnoloģiju uzņēmuma finanšu un lietotāju dati. Tie rāda, ka papildus aktīvo lietotāju skaita kāpumam, audzis arī Spotify Technology SA maksas lietotāju skaits. Gada laikā tas kāpis par 21%, sasniedzot 158 miljonus. Lietotne aizvadītajā gadā piedāvāta lietotājiem 86 jaunās valstīs, un straujākā izaugsme notikusi ASV, Meksikā, Krievijā un Indijā.

Lasiet arī: Facebook piesaka savu variantu diskusiju lietotnei Clubhouse

Attiecībā uz finanšu rādītājiem 2021.gada pirmajā ceturksnī gūtie ieņēmumi sasnieguši 2,15 miljardus eiro, kas ir ievērojami vairāk par 1,85 miljardu eiro ieņēmumiem attiecīgajā periodā pērn, vēsta Reuters.

Mūzikas veidotāju vidē Spotify lietotne gan tikusi daudz pelta par mazo ieņēmumu procentu, ko par skaņdarba straumēšanu uzņēmums piešķir mūzikas autoriem, izpildītājiem un izdevējiem.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas