Tagad arī Latvijā pieejams Disney+

Straumēšanas pakalpojums Disney+ no otrdienas, 14.jūnija, ir pieejams Latvijā. Tā standarta cena ir 7,99 eiro mēnesī vai, abonējot uz gadu, 79,90 eiro, informē uzņēmums.

Ar vairāk nekā 1 100 filmām, 500 seriāliem un 213 oriģināliem no Disney, Pixar, Marvel, Star Wars un National Geographic Disney+ piedāvā stāstus vienuviet.

Kā zināms, ja cilvēki vēlas skatīties gandrīz visus seriālus un filmas, tad viņiem nākas abonēt gan Disney+, gan Netflix pakalpojumus, jo, piemēram, tās pašas Marvel supervaroņu filmas vietnē Netflix nav pieejamas.

Pie pašreizējā cenu kāpuma cilvēkiem, visticamāk, būs jāizvēlas vai nu viena straumēšanas vietne, vai jāatsakās no visām.

Lasiet arī: Ekonomists: Iedzīvotāju pirktspēja tuvākajos ceturkšņos piedzīvos strauju lejupslīdi

Disney+ informē, ka abonenti varēs skatīties Zvaigžņu karu Obi-Van Kenobi un abas seriāla The Mandalorian sezonas, kā arī Skywalker sāgu – visas deviņas Star Wars filmas.

Supervaroņu faniem būs pieejamas vairāk nekā 60 Marvel Studios filmas, tai skaitā Shang-Chi and the Legend of The Ten Rings, Eternals, Avengers: Endgame un Captain Marvel, kā arī vairāk nekā 40 Marvel Studios seriāli, piemēram, Moon Knight, Loki un WandaVision.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas