Uz reģionālajiem autoceļiem turpina pieaugt būvdarbu apjoms

Latvijas ceļu tīklā turpina pieaugt būvdarbu apjoms – visvairāk to patlaban ir uz reģionālajiem autoceļiem. Autobraucēji aicināti iespēju robežās izmantot alternatīvos maršrutus un apbraukt remontdarbu posmus.

Lielākie satiksmes ierobežojumi patlaban ir uz reģionāla ceļa Rīga–Ērgļi (P4) posmā no Rīgas apvedceļa (A5) līdz pagriezienam uz Tīnūžiem; reģionāla autoceļa Smiltene–Gulbene (P27), remontdarbu posmā no Taurēm līdz Gulbenei, kur tiks ieviesti jau seši pagaidu luksofori. Tāpat arī uz Ventspils šosejas (A10) posmā no Kūdras līdz pagriezienam uz Smārdi, BNN informē Satiksmes informācijas centrs.

Rīta un vakara stundās var būt palēnināta satiksme uz Jelgavas šosejas (A8), kur satiksme no Rīgas līdz Jaunolainei organizēta pa vienu brauktuvi.

Šonedēļ ceļu būvdarbi sāksies vēl vairākos reģionālo autoceļu posmos: pie Inčukalna (P10) un Allažiem (V58) Siguldas novadā; divos posmos uz reģionālā autoceļa Rīgas HES-Jaunjelgava (P85); uz autoceļa Jaunkalsnava–Lubāna (P82) no Ļaudonas līdz krustojumam ar Madonas apvedceļu.

Plānojot braucienus, autovadītāji aicināti ieskatīties remontdarbu kartē VSIA Latvijas Valsts ceļi mājaslapā, kur atzīmēti visi aktuālie satiksmes ierobežojumi uz valsts autoceļiem.

Lielākie satiksmes ierobežojumi uz valsts galvenajiem autoceļiem ir Ventspils šosejas (A10) posmā no Kūdras līdz Smārdes pagriezienam, kur četros posmos satiksmi regulē luksofori vai satiksmes regulētāji. Ātruma ierobežojums līdz 50 un 70 km/h, platuma ierobežojums – 3,25 m, paredzamais remontposma šķērsošanas laiks 50 minūtes.

Lasiet arī: BNN PĒTA | Lietuvas tūrisma uzņēmumi novēro rietumnieku rezervāciju atcelšanu

Lai apbrauktu remontdarbu posmu var izmantot alternatīvo maršrutu pa Liepājas šoseju un autoceļu Jelgava (Tušķi)–Tukums (P98). Tāpat arī Jelgavas šosejas (A8) posmā no Rīgas līdz Jaunolainei satiksme abos virzienos organizēta pa vienu brauktuvi – katrā virzienā viena braukšanas josla; ātrums ierobežots līdz 50 un 70 km/h, posma šķērsošanai nepieciešamas 20-45 minūtes.

Lielākie satiksmes ierobežojumi uz valsts reģionālajiem autoceļiem ir autoceļa Rīga-Ērgļi (P4) posmā no Rīgas apvedceļa (A5) līdz pagriezienam uz Tīnūžiem. Uz tā ir līdz sešiem luksoforu posmiem, ātrums ierobežots līdz 50 un 70 km/h, posma šķērsošanas laiks – stunda un 20 minūtes. Lai apbrauktu remontdarbu posmu var izmantot alternatīvo maršrutu pa autoceļu Inčukalns-Ropaži-Ikšķile (P10) un autoceļu Ulbroka-Ogre (P5).

Tāpat autoceļa Smiltene-Gulbene (P27) posmā no Taurēm līdz Gulbenei ir līdz sešiem luksoforu posmiem, ātruma ierobežojums 50 un 70 km/h, paredzamais posma šķērsošanas laiks – aptuveni stunda. Autoceļa Butnāri-Saldus-Ezere (P105) posmā no Kursīšiem līdz Lietuvas robežai ir trīs luksoforu posmi, braukšanas ātruma ierobežojums darbu vietā – 50 km/h, platuma ierobežojums 2,75 m. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks – 50 minūtes.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas