Ventspils pilsētas svētku apmeklētāji aicināti viesoties uz prāmja Stena Line

Ventspils pilsētas svētku laikā, 6.augustā, Dārzu ielā 6 no plkst. 12.00 līdz 15.00, Zviedrijas prāmju kompānija Stena Line aicina ikvienu interesentu apmeklēt atvērto durvju dienu uz prāmja Stena Baltica, informē uzņēmums.

Prāmja viesiem būs iespējams aplūkot gan kajītes, gan atvērto klāju, gan publiskās zonas – atpūtas telpas, bāru un restorānu, kā arī izmantot iespēju paviesoties uz kapteiņa tiltiņa, kas parasti pasažieriem ir slēgts.

«Ikdienā Stena Line nodrošina prāmju satiksmi maršrutā Ventspils – Nīnashamna jeb īsākajā maršrutā starp Latviju un Skandināviju. Kaut arī brauciens ilgst vidēji tikai deviņas stundas, mēs vēlamies nodrošināt vislabāko ceļošanas pieredzi,» stāsta Stena Line pasažieru pārvadājumu tirdzniecīabas vadītājs Baltijas jūras ziemeļu reģionā Pedro Kančaija (Pedro Canchaya).

Prāmis Stena Baltica, kas ar savu «māsas kuģi» Stena Scandica

kursē maršrutā Ventspils – Nīnashamna, ir 222 metrus garš.

Prāmī ir 200 kajītes, tai skaitā, kajītes ģimenēm un pasažieriem ar mājdzīvniekiem, kā arī 2875 līnijmetri paredzēti kravu vienībām un papildu automašīnu klājs.

Kā ziņo Kančaija, prāmis var uzņemt 970 pasažieru, un uz klāja pasažieru ērtībai ir pieejams restorāns, bārs, 122m2 plašs veikals un atpūtas zonas.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas