Viedoklis | Ušakova iespēja uzlabot cilvēku vakcinēšanās tempu; tā vietā kritizē valdošo varu

Ir problēma. Slimnīcās ar Covid-19 šobrīd manāms krievvalodīgu pensionāru pārsvars. Latvijas informatīvās telpas žurnālisti cenšas aizsniegt arī krievvalodīgos, taču ar to ir par maz. Vajag kādu, kurš «no priekšas» saka — vajag potēties pret Covid-19!

Lai gan Nils Ušakovs (S) šobrīd ērti iekārtojies Eiropas Parlamentā un par sastrādāto Rīgas domē īsti neatbild (kaut arī ir tiesas spriedums), viņam ir iespēja paveikt ko labu Rīgas un Latvijas labā.

Nav nedz laika, nedz vērts šobrīd šķetināt, cik iekļaujoša vai neiekļaujoša bijusi Latvijas politika pret krievvalodīgajiem iedzīvotājiem. Ar viņiem ir jārunā!

Un to vislabāk var darīt tieši tie politiķi, kuros viņi klausās gan pirms vēlēšanām, gan viņiem nozīmīgos svētkos, gan tagad!

Skaidrs, ka tā ir Saskaņa ar Ušakovu priekšgalā.

Tā vietā, lai «kratītu pirkstu» valdības, tās vadītāja virzienā par to, ko viņi nav pareizi izdarījuši, politiķim ir reāla iespēja palīdzēt krīzes risināšanā. Viņa Facebook lapai ir vairāk nekā 200 000 sekotāju. Šobrīd tur vairāk manāma valdošajai varai veltīta kritika par nepadarīto Covid-19 krīzes risināšanā. Ja šajā lapā (un partijas Saskaņa kopējā retorikā) parādītos aicinājumi vakcinēties pret Covid-19, uzticēties zinātnes sasniegumiem, aicinājumi ikvienam — latvietim, krievam, pensionāram, jaunietim — iesaistīties krīzes risināšanā, ļoti ticams, ka ievērojami samazinātos mirušo no Covid-19 skaits.

Ušakova rokās ir viņu dzīvības.

Lasiet arī: Ieskats vakcinēto un nevakcinēto mirstībā

Saistītie raksti

1 komentārs

  1. Ušakovs ir krievnacists. Tam neinteresē latviska Latvija, viņa partija ir “Vienota Krievija” atzarojums.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas