Vīrietis izglābj viņu no slīkšanas, bet viņa iesūdz viņu tiesā par ŠO!

20 gadus veca feministe Kesidija Būna pastāsta par savu traumatisko pieredzi.

«Pagājušajā nedēļā es gandrīz gāju bojā noslīkstot. Lūk, kas notika…

Es atrados pie ezera, ārā bija lielisks laiks un tādēļ nodomāju, ka šī būs lieliska iespēja izpeldēties. Lai arī ūdens bija salīdzinoši vēss, tas šķita patīkams, turklāt man beidzot bija iespēja uzvilkt jauno, glīto bikini.

Tātad ezera vidū ir tornis ar tramplīnu, es turp aizpeldēju, lai pamēģinātu lēkšanu ūdenī. Es aiztriecu prom pāris kaitinošus bērnus, kuri nepiedienīgi skatījās uz manu ķermeni, un uzrāpos augšā pa trepēm, nonākot uz augšējās tramplīna platformas (kopā tur bija trīs dažāda augstuma platformas) un nolēcu no tās.

Sajutu sitienu, spēcīgas sāpes un tad viss satumsa.

Nākamais, ko atceros, ir tas, ka mani vilka ārā no ūdens – tas bija vīrietis. Pāri manai sejai lija asinis un tās tecēja man mutē. Es nesapratu, kas notiek, man reiba galva un šķita, ka izvemšos. Mani velkošais vīrietis bija aptuveni 40 gadus vecs un viņš mani novietoja uz tramplīna platformas. Man šī situācija nemaz nepatika – it nemaz. Es pajautāju viņam, kas ar mani notika un viņš man atbildēja, ka lecot lejā no tramplīna es apsitu galvu, kā rezultātā zaudēju samaņu un zem ūdens pavadīju aptuveni divas minūtes. Vīrietis skaidroja, ka man paveicies, ka viņam zem ūdens izdevās sataustīt manu roku un izvilkt mani no ūdenstilpnes. Viņš mani uznesa augšā pa nelielām trepēm un noguldīja uz tramplīna dēļu seguma platformas. Ap mums sapulcējās cilvēki, daudzi šausmās kliedza, citi bija apmulsuši un norūpējušies. Es nespēju skaidru padomāt, nespēju noticēt, ka izdzīvoju. Protams, es jutos draņķīgi, man sāpēja galva un mani pārņēma pretīgums.

Man bija pretīgi, ka šis spalvainais vīrietis par piedienīgu uzskatīja pieskaršanos manam ķermenim. Viņš brutāli mani sagrāba un lika manam ķermenim pārvietoties viņam vēlamajā virzienā. Viņš tur, aukstajā ūdenī, kontrolēja manu ķermeni, kad es atrados bezsamaņā un nespēju par sevi parūpēties. Viņš aiztika manu ķermeni, kuru piesedza tikai bikini, es nebiju pie samaņas un nespēju pret to cīnīties. Šis vīrietis uzskatīja, ka viņam ir tiesības aizskart manu ķermeni, kamēr es atrados bezsamaņā un nespēju neko darīt – viņš uzlika rokas uz mana nevainīgā ķermeņa un lika tam uzpeldēt ūdens virspusē. Es viņam nedevu atļauju šādi rīkoties, jo nespēju to darīt bezsamaņā. Par spīti tam, viņš mani sagrāba ap vidukli un turēja manu ķermeni piespiestu savam tā, it kā vēlētos ūdenī nodarboties ar seksu.

Tagad es šo vīrieti iesūdzēšu tiesā par izvarošanu – jo, tas, ko viņš izdarīja, atbilst izvarošanas definīcijai – viņš ar manu ķermeni darīja to, kam neesmu devusi atļauju. Jā, viņš izglāba mani no noslīkšanas, tomēr, ja mēs attaisnosim visus izvarotājus tādēļ, ka viņi izdarījuši ko labu, mēs tikai kultivēsim izvarotāju sabiedrību.

Esmu pārliecināta, ka sieviešu nīdēji un anti-feministi noteikti teiks: «Ak, tev vispār vajadzētu pateikties šim vīrietim, ka viņš izglāba tavu dzīvību, viņš tev tikai pieskārās tādēļ, lai izglābtu.» Ja pasaulē valdītu tikai šādi uzskati, tad mēs attaisnotu sērijveida slepkavas par to, ka pirms tūristu nogalināšanas viņi pret tiem izturējušies jauki, piedāvājot braucienu savā automašīnā.

Patiesība ir tāda, ka VIŅŠ MANI IZVAROJA, VIŅŠ PIESKĀRĀS MANAM ĶERMENIM BEZ MANAS ATĻAUJAS, vienalga, ka viņš izglāba man dzīvību, viņam jāsaņem sods par to, ka viņš mani aptraipījis neticami pretīgā veidā.

Ja tu neredzi neko nepareizu viņa rīcībā, tad tu atbalsti izvarotājus.

Vīrieti, kurš mani izvaroja, sauca Džims, un viņš pavisam drīz stāsies tiesas priekšā. Kad es paziņoju, ka apsūdzēšu viņu izvarošanā, viņš bija šokēts un tad kļuva nikns, vēlāk viņš pat sāka raudāt, kad saprata, ko par to teiks viņa ģimene. Nav nekā patīkamāka, kā redzēt to, kas sagaida šo vīrieti par man nodarīto netaisnību. Es nekādi nevaru zaudēt šo cīņu. Džims saņems vismaz 10 gadus ilgu cietumsodu – par to parūpēsies mani advokāti, viņš kalpos par piemēru citiem vīriešiem, kuri domā, ka var pieskarties sievietei bez viņas piekrišanas.

Es ceru, ka man izdosies aizsākt jaunu revolūciju. Es ceru, ka šis notikums cels gaismā izvarošanas paveidu, kurš atstāts novārtā. To sauc par «izvarošanu glābšanas laikā» un es zinu, ka daudzas meitenes ir piedzīvojušas šādus uzbrukumus. Viņas tiek pakļautas nekaunīgu vīriešu uzbrukumam, viņi ir gatavi darīt jebko, lai tikai sajustu sievietes ķermeni.

Lai brīdinātu citus, es šo ierakstu publicēšu ar mirkļbirku #SaveRape, ja tev ir kas sakāms, izmanto to. Mums beidzot ir jāsaņemās un jāizbeidz šis patriarhāts,» savas domas pauž Kesidija Būna.

Avots: theportlygazelle.com

Saistītie raksti

13 KOMENTĀRI

  1. Tai femiskajai mauķelei vajadzēja ļaut noslīcināties- tik stulbām radībām nav vietas uz Zemes šajā plānā!

  2. Lai tā feministe neaizmirst, ka viņa ir dzīvs mironis-viņā noslīka, bet likteni izmainīja šis vīrietis, tātad joprojām viņa staigā uz naža asmens.
    Un šis murgu notikums atbilst mūsu valdībai, un ierēdņu statusam. Ja šādas “slīkones” turpmāk izglītos un veidos mūsu sabiedrību, tad rēķinies ar kārtējo “merkeli”. P.s. Kā ar apmeklējumu pie psihiatra-ja viņa tur aizietu, tad tiktu iespundēta uz mūžu Tvaika ielā.

  3. Sacerējums ir humoreska no satīras saita The Stately Harold. Lai to noskaidrotu, bija nepieciešama apm. 1 minūte (google #SaveRape)
    Interesanti – vai šāda veida pārpublikācijas (un te pat tulkojums veikts) notiek tādēļ, lai portāla apmeklētāji atvērtuattiecīo lapu un skatītos reklāmas – vai arī tiek veikti regulārī socioloģiski pētījumi par to, cik kritiski/nekritiski lasītāji uztver acīmredzami absurdus materiālus?

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas